ماهیت صهیونیسم و فراماسونری
 
 
ماهیت صهیونیسم و فراماسونری
 
دانشمندان سازمان ملي هوا و فضاي آمريكا، ناسا، اعلام كردند كه برخلاف پيش بيني‌ برخي كتاب‌ها، فيلم‌ها، گروه‌هاي فرقه‌اي و سايت‌هاي اينترنتي، هيچ گونه شواهد مستدالي مبني بر اينكه جهان در سال 2012 به پايان مي‌رسد، وجود ندارد.

به گزارش ايسنا به نقل از روزنامه لس آنجلس تايمز، نظريه‌هاي مربوط به آخرالزمان در سال 2012 براساس ادعاهايي بود كه با استناد به تقويم قوم مايا گفته بودند سياره‌اي به نام "نيبيرو" در حال نزديك شدن به كره زمين است.

سازمان ناسا اعلام كرد: در سال 2012 هيچ اتفاقي براي كره زمين نخواهد افتاد. دانشمندان معتبر سراسر جهان در رابطه با سال 2012 هيچ گونه تهديدي را عليه زمين تشخيص نداده‌اند.براساس تئوري‌هاي آخرالزمان در سال 2012، سياره نيبيرو كه يك سياره افسانه‌اي است و توسط سومري‌ها كشف شده، در حال حركت به سوي كره زمين است. برخي پيشتر پيش بيني كرده بودند كه آخرالزمان در ماه مه سال 2003 اتفاق مي‌افتد اما پس از آنكه در اين تاريخ اتفاق نيافتاد تاريخ آن را تا دسامبر 2012 به تعويق انداختند!

تعيين اين تاريخ مرتبط با پايان يكي از چرخه‌هاي تقويم باستاني قوم مايا در انقلاب تابستاني و زمستاني در سال 2012 است اما دانشمندان اظهار مي‌دارند كه تقويم ماياها در اين تاريخ به پايان نمي‌رسد و تنها يك چرخه جديد آغاز خواهد شد كه مشابه با تقويمي است كه امروز ما از آن تبعيت مي‌كنيم. 21 دسامبر 2012 تنها پايان يكي از دوره‌هاي بلند مدت تقويم مايا است كه بعد از آن مي‌بايست يك دوره ديگر آغاز شود.

به گفته ناسا، داستان‌هايي كه درباره سياره نيبيرو و آستروييدها و شهاب سنگ‌هاي پراكنده‌اي كه قرار است به زمين برخورد كنند، مطرح شده، يك حقه از طرف برخی فرقه های افراطی است.

ناسا در ادامه بيانيه خود گفت: اگر سياره نيبيرو و يا به اصلاح "سياره ايكس" واقعيت داشت و به قصد برخورد به سوي زمين در سال 2012 در حال حركت بود، ستاره شناسان دست كم از يك دهه قبل مي‌بايست آن را ديده و در تعقيب تحركات آن بوده باشند و مي‌بايست در حال حاضر با چشم غير مسلح در آسمان ديده شود.

 |+| نوشته شده در  یکشنبه ۱۱ دی۱۳۹۰ساعت 16:1  توسط محمدباقر  | 
 
  بالا